Przejdź do treści
Źródło artykułu

KLM najlepszą linią krótkodystansową w Polsce

W dniu 8 maja br. na uroczystej gali we Wrocławiu przyznano nagrody Ceesar Awards 2024 dla najlepszych linii na europejskim niebie. Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM otrzymały prestiżowy tytuł najlepszej linii krótkodystansowej w Polsce. Organizatorem plebiscytu jest portal Pasazer.com wraz z partnerami.

„The CEESAR Awards" to ranking branży lotniczej, który wyłania najlepsze linie na europejskim niebie. „Lotnicze Cezary” są przyznawane już od 16 lat w oparciu o opinie zweryfikowanych klientów, którzy oceniają przewoźników bazując na własnych, realnych doświadczeniach.

W tym roku w głosowaniu wzięło udział 20 tysięcy pasażerowie z całego regionu Europy Środkowowschodniej, którzy wybrali najlepsze linie długodystansowe, krótkodystansowe, nisko kosztowe i czarterowe. Przewoźników oceniono również w ośmiu kategoriach szczegółowych. Poza KLM na podium stanęły między innymi LOT, Wizz Air oraz Enter Air.

„Tytuł najlepszej linii krótkodystansowej to wielki zaszczyt. Dziękuję wszystkim naszym klientom za zaufanie i docenienie naszej pracy, a pracownikom KLM – w szczególności mojemu zespołowi w Polsce - za ich profesjonalizm każdego dnia. Staramy się, aby oferta KLM była bogata i różnorodna. W ciągu ostatnich kilku lat KLM w Polsce bardzo się rozwinął. Po długoletniej obecności w Warszawie, stopniowo otwieraliśmy połączenia z głównych miast w Polsce. Aktualnie w tym sezonie oferujemy aż 105 lotów tygodniowo do Amsterdamu, z wylotem z pięciu miast: z Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Gdańska i Poznania.” – powiedział Frantisek Siling Dyrektor Generalny Sprzedaży Air France i KLM w Polsce, który wczoraj odebrał nagrodę dla KLM.

Krótkodystansowa oferta KLM to aż 105 lotów tygodniowo między głównymi polskimi miastami a Amsterdamem oraz gęsta siatka na terenie Europy z wylotem z Amsterdamu, która liczy obecnie aż 92 destynacje.

Europejskie podróże odbywają się na pokładach nowoczesnych i wygodnych samolotów, takich jak np. Embraer E195-E2, który dzięki zmodernizowanym silnikom i konstrukcji z lżejszych materiałów, jest o 63 procent cichszy i emituje o 32 procent mniej CO niż maszyny niższej generacji. Podczas krótkich lotów jak trasy z Polski na pasażerów czekają bezpłatne napoje i przekąski, a duży bagaż podręczny można przewieźć w cenie biletu.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony