Przejdź do treści
EPGL w serwisie aero.webcam
Źródło artykułu

Kamera z lotniska EPGL dodana do serwisu aero.webcam

Projekt aero.webcam portalu dlapilota.pl cyklicznie się rozrasta o kolejne lotniskowe kamery internetowe, jak również modernizowane są obecnie użytkowane. Aktualnie jest ich 32.

W ostatnich dniach została dodana kolejna kamera zlokalizowana na lotnisku w Gliwicach (EPGL). Kamera jest zainstalowana przy Apron 1 i została skierowana w kierunku południowym. Widać rękaw i początek drogi kołowania A.

Najnowsze urządzenie zwiększa funkcjonalność całego systemu. Aktualnie strona oferuje możliwość generowania obrazu z następujących lądowisk i lotnisk:  EPBA, EPBB, EPBC, EPBK, EPBY, EPGD, EPGE, EPGL, EPHN, EPKA, EPKM, EPKP, EPKR, EPLS, EPLU, EPMG, EPML, EPMX, EPNL, EPNT, EPOD, EPOM, EPPL, EPPT, EPRG, EPSJ, EPSK, EPST, EPSU, EPWS, EPZA oraz EPZP.

Widoki z kamer lotniskowych posiadają wkomponowane informacje pogodowe i markery do oceny widzialności. Ikonka "świata" w lewym górnym rogu, wskazuje lokalizację kamery. Co istotne, serwis jest całkowicie darmowy i może być dla pilotów znaczącą pomocą wykorzystywaną na etapie planowania lotów lub po prostu do sprawdzenia warunków na danym lotnisku.

Serwis dostępny jest pod adresem http://aero.webcam

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony