IR & IR refreshment

samolot szkolenie.jpg

Specjalnie na Państwa życzenie w dniu 23 stycznia br. rozpoczynamy szkolenie teoretyczne do uzyskania uprawnienia wykonywania lotów według przyrządów IR(A).

Do tej pory szkolenie IR(A) odbywało się wspólnie z kursem ATPL(A) i obejmowało zakresem godzinowym i tematycznym wymogi szkolenia do licencji ATPL(A). Tym razem proponujemy kurs na poziomie uprawnienia IR(A) skierowany do pilotów, którzy w swoim szkoleniu lotniczym planują uzyskać możliwość wykonywania lotów w każdych warunkach pogodowych.

Zajęcia teoretyczne przeplatane warsztatami, skupią się na nawigacji według przyrządów, czytaniu map, poprawnej komunikacji proceduralnej w języku angielskim. Szkolenie teoretyczne ujęte w trybie 5 zjazdów weekendowych odbędzie się w okresie 23 stycznia – 7 marca br.

IR Refreshment

Jednocześnie zapraszamy wszystkich pilotów pragnących odświeżyć sobie zagadnienia związane z lotami IR w ramach kursu IR Refreshment. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest stałe podnoszenie kwalifikacji
szczególnie w dobie szybkiego rozwoju techniki. Kurs IR refreshment rozpocznie się 20 lutego br i obejmować będzie 3 zjazdy weekendowe.

Więcej informacji o szkoleniach można znaleźć na stronie www.unitedsky.eu!

Serdecznie zapraszamy!

Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Unitedsky

Źródło: unitedsky.eu
comments powered by Disqus