Przejdź do treści
FIS_Party_2024
Źródło artykułu

FIS Poznań zaprasza do Leszna na imprezę otwierającą sezon lotniczy 2024

25 maja 2024 r. w Lesznie odbędzie się impreza otwierająca sezon 2024, na którą zaprasza FIS Poznań. Jednocześnie na miejscowym lotnisku będą się wtedy odbywały "UltraLight Days", czyli III edycja imprezy lotniczej poświęconej wyłącznie statkom powietrznym kategorii ULM / LSA.

Wszyscy zainteresowani mogą zakupić wejściówkę na stronie www.uldl.lotniskoleszno.pl (dla celów statystycznych należy przy nazwisku dopisać "FIS"). Organizatorzy zapraszają już od piątku 24 maja, a całe wydarzenie potrwa 3 dni.


Słowo od organizatorów:

My, jako FIS Poznań, dokładamy cegiełkę w postaci wykładu/prezentacji, kiedy to przypomnimy podstawowe zasady naszej współpracy - znajdziecie nas w agendzie wydarzenia w sobotę, o godz. 18:00 LMT.

Tuż potem rozpoczynamy - koncertem na żywo - część integracyjno-artystyczno-festiwalową, zmierzającą w kierunku hangarowej potańcówki, co najmniej tak hucznej, jak rok temu :)

Ale! W zależności od Waszych chęci i możliwości, w ramach wejściówki (od 50 zł - szczegóły na stronie) otrzymujecie nie tylko spotkanie z FIS Poznań, ale również cały dzień atrakcji: wykładów, spotkań branżowych, lotów testowych, a może i inspiracji do spełnienia marzeń o własnej maszynie... lub po prostu impulsu do powiększenia floty :)

Na miejscu oferta gastronomiczna, alkohole, przegryzki i grill, jak również foodtruckowy asortyment - do nabycia według własnego uznania. 

Nasz partner, ICAO4U, zapewniający karaokowe doznania i słodkie co nieco, służy doradztwem w kwestiach edukacyjno-egzaminacyjnych z "Aviation English".

Po hucznej zabawie sugerujemy odpoczynek w pobliskim Hotelu Ach To Tu; na hasło "ULDL" - zniżka.

W razie pytań, służymy pomocą: Kasia K.: 603 203 742, Kasia S.: 605 212 958, fis.poznan@gmail.com;

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy,
Do zobaczenia!

Team FIS Poznań

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony