Przejdź do treści
Źródło artykułu

Ćwicz swoją angielską frazeologię lotniczą przy każdej wizycie na portalu

Jako portal dlapilota.pl nawiązaliśmy współpracę ze szkołą lotniczego angielskiego ICAO4.me. Chcemy abyście mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do sprawdzonej wiedzy. Dzięki modułowi „Say it English...", który znajduje się w dolnej części portalu możecie przy każdej wizycie na stronie poszerzać wiedzę z zakresu frazeologii lotniczej w języku angielskim.

Dodatkowo, w ramach współpracy będziemy publikować artykuły tej uznanej szkoły o korzyściach ze stosowania prawidłowej frazeologii, a przede wszystkim będziemy starać się pokazać Wam jakie skutki niesie zaniedbanie tego najmniej docenianego przez lotników składnika triady fly-navigate-communicate.

ICAO4.me zobowiązało się do dołączenia do naszej wieloletniej misji, informowania i edukowania na najwyższym poziomie i w tym duchu będziemy wspólnie dzielić się z Wami naszymi przemyśleniami i działaniami.

W dolnej, prawej części portalu znajdziecie blok „Say it in English", w którym publikowane są popularne wyrażenia lotnicze w języku angielskim. Przypominają i utrwalają lotnicze pojęcia frazeologiczne. Gorąco zachęcamy do zapoznawania się z nimi i ćwiczenia w ramach ... wolnej chwili, tak na ziemi jak i w powietrzu.

W ramach tej nowej współpracy udostępniliśmy również kursy i egzaminy Aviation English organizowane przez ICAO4.me w sklepie dlapilota.pl. Kupując je u nas macie możliwość zamówienia samego egzaminu on-line, lub egzaminu i szkolenia zdalnego, dzięki czemu oszczędzacie czas zmarnowany na dojazdy, a termin swojej sesji egzaminacyjnej ustalacie samodzielnie, dostosowując ją do Waszych planów, dostępności, czy grafiku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotniczego angielskiego w sklepie dlapilota.pl (LINK)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony