Przejdź do treści
Tankowanie samolotu
Źródło artykułu

Ceny paliw w styczniu 2023: JET A-1 ponownie minimalnie w dół, AVGAS znów bez zmian

Opublikowaliśmy aktualne ceny paliw na polskich lotniskach.

W pierwszym miesiącu 2023 roku ceny paliwa JET A-1 ponownie minimalnie w dół. Ceny paliwa AVGAS nadal pozostają bez zmian. Dodatkowo nie zatankujemy już paliwa AVGAS w Porcie Lotniczym Katowice oraz na Lotnisku Okęcie - co wpłynęło na pozorną obniżkę średnich cen w tabeli.

W zakładce "Ceny paliw" na górnej, prawej części portalu dostępna jest tabela ze zaktualizowanymi danymi o dostępności i cenie paliw na polskich lotniskach.

Rynek paliw wykazuje dużą dynamikę cenową. Aby zilustrować różnice, przygotowaliśmy zestawienie cen paliw AVGAS 100LL, Jet A-1 oraz UL91. Podane ceny są cenami netto. Kolorem pomarańczowym zaznaczyliśmy najwyższą cenę w wybranej kategorii. (Pb) - dostępne również paliwo bezołowiowe.

Tabela cen paliw lotniczych jest stałym, aktualizowanym co miesiąc elementem portalu dlapilota.pl. Jeśli pominęliśmy lotnisko, na którym paliwo dostępne jest bez przeszkód, prosimy dopisać je w komentarzach na dole strony. Jeśli znalazłeś/-aś błąd prosimy o telefon pod numer +48 515 265 198.

Sprawdźcie gdzie możecie zatankować swoje statki powietrzne TUTAJ

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony