Przejdź do treści
Źródło artykułu

Bieg po Lotnisku Leszno

21 i 22 czerwca na Lotnisku Leszno fanów lotnictwa czeka wielkie święto latania – Antidotum Airshow Leszno, zaś kilka dni później święto... biegania!

W niedzielę 30 czerwca 2024 r. od godziny 11:00 na Lotnisko Leszno zostaną przeprowadzone zawody biegowe organizowane przez Solid Run i Musielak Lata. Będziecie mieć możliwość pobiegać w miejscu dla biegaczy na co dzień niedostępnym.

Na uczestników czekają następujące dystanse do wyboru: 10 km i 5 km biegu oraz 5 km nordic walking. W imieniu organizatorów zachęcamy do przyjazdu wraz z dziećmi, ponieważ będzie też trasa dla maluchów.

Organizatorzy przygotowali dwa pakiety startowe do wyboru:
Pakiet startowy nr 1 – opłata 70 zł przelewem do 27.06.2024 r.
Pakiet startowy nr 2  z T-shirtem – opłata 99 zł przelewem do 20.06.2024 r.
Szczegóły odnośnie pakietów startowych na stronie: https://solidsport.pl/strefa-zawodnika/strefa-zawodnika-solid-run/pakiet-startowy-leszno/

Zapisy na biegi po lotnisku na stronie:  https://solidsport.pl/zapisy/zapisy-solid-run-leszno-2024/

Organizatorzy zaprezentowali medal pamiątkowy SolidMTB - Bieg po lotnisku. Ta efektowna pamiątka trafi do uczestników leszczyńskiego biegu, który odbędzie 30 czerwca, tydzień po Antidotum Airshow Leszno. Medal z trójwymiarowym modelem F-16, który będzie jedną z atrakcji pokazów na Lotnisko Leszno. Niepowtarzalny projekt tego medalu sprawia, że będzie go można postawić na półce jako statuetkę!

Zapraszamy serdecznie do wspólnego biegania między samolotami.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://facebook.com/events/1089543938789598

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony