Przejdź do treści
Antidotum Airshow Leszno - pirotechnika (fot. Antidotum Airshow Leszno)
Źródło artykułu

Antidotum Airshow Leszno wybrane Najlepszym Produktem Turystycznym Wielkopolski

Lotnisko Leszno poinformowało, że Antidotum Airshow Leszno zostało wybrane Najlepszym Produktem Turystycznym Wielkopolski w konkursie organizowanym przez Wielkopolską Organizację Turystyczną. Zwycięstwo w Wielkopolsce daje przepustkę organizatorom Antidotum Airshow Leszno do udziału w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

To dla nas zaszczyt i wielkie wyróżnienie. Organizujemy ANTIDOTUM dla Was i Wasze dobre słowo oraz nagrody takie jak ta są dla nas motywacją do dalszego działania – mówią organizatorzy tej przepięknej imprezy.

Dziękujemy raz jeszcze z całego serca i wracamy do pracy nad przyszłoroczną edycją Antidotum Airshow Leszno 2024! Zrobimy co w naszej mocy, żeby ponownie zagwarantować Wam piękne emocje – dodają.

Antidotum Airshow Leszno wybrane Najlepszym Produktem Turystycznym Wielkopolski (fot. Antidotum Airshow Leszno)

(fot. Antidotum Airshow Leszno)

A przypomnijmy, że V edycja najpiękniejszych pokazów lotniczych ANTIDOTUM została zaplanowana na 21 i 22 czerwca 2024 roku na lotnisku w Lesznie.

Podczas przyszłorocznej imprezy fani lotnictwa na niebie zobaczą odrzutowce i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych z całej Europy, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie i wiele więcej. Tradycyjnie przygotowane zostaną pokazy wieczorno-nocne z wykorzystaniem pirotechniki i przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Prace nad kolejnymi pokazami idą pełną parą. Organizatorzy wysyłają zaproszenia do kolejnych ekip i zbierają potwierdzenia, którymi zaczną się z fanami lotnictwa dzielić bliżej Nowego Roku.

Antidotum Airshow Leszno wybrane Najlepszym Produktem Turystycznym Wielkopolski (fot. Antidotum Airshow Leszno)

(fot. Antidotum Airshow Leszno)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony