Przejdź do treści
Źródło artykułu

17. Rotariański Piknik Lotniczy

Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn wspólnie z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie organizują już 17. Rotariański Piknik Lotniczy, który odbędzie się 4 czerwca 2023 r. w godzinach 11:00-17:00 na lotnisku Olsztyn-Dajtki.

Rotariański Piknik Lotniczy to impreza przepełniona atrakcjami dla całych rodzin. Sprzęt latający, prezentacje służb, koncerty i animacje dla najmłodszych.

Rotariański Piknik Lotniczy to także akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na stypendia dla uzdolnionej młodzieży przyznawane każdego roku przez Rotary Club Olsztyn.

Rokrocznie imprezę odwiedza kilka tysięcy mieszkańców i wydarzenie to już na stałe wpisało się w kalendarz imprez rekreacyjnych w Olsztynie.

Rotariński Piknik Lotniczy to impreza o charakterze rodzinnego pikniku rekreacyjnego organizowana jest z myślą o mieszkańcach Olsztyna. Na lotnisku Olsztyn-Dajtki będą czekały atrakcje lotnicze, w tym pokazy statyczne samolotów. Będą też pokazy ratownicze służb, symulator dachowania, atrakcje sportowe, strefy dziecięce, konkursy i zabawy dla całych rodzin, strefy aktywności, dmuchańce.

Na scenie wystąpią zespoły artystyczne z tego regionu. Wytwórcy rękodzielnicy zaprezentują swoje wyroby, a specjaliści od kuchni popiszą się swoimi dziełami kulinarnymi.

Więcej informacji o atrakcjach Pikniku na stronie Rotary Club Olsztyn oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony