LOT luksusową marką roku

PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymały tytuł Luksusowej Marki Roku 2013. Narodowy przewoźnik został doceniony za najwyższą jakość produktu w klasie Elite Club na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner.

Elite Club LOT-u to profesjonalna i wykwalifikowana załoga zapewniająca najwyższą jakość obsługi na pokładzie Dreamlinerów. To także dedykowane menu przygotowane przez najlepszych szefów kuchni specjalnie dla pasażerów tego najnowocześniejszego samolotu latającego w barwach LOT-u. Do tego nowoczesny system rozrywki pokładowej w tym wysokiej jakości słuchawki oraz indywidualne monitory 15 calowe. Dodatkowo na pasażerów klasy biznes rejsów atlantyckich i do Pekinu, czekają fotele, które całkowicie rozkładają się do pozycji leżącej. LOT oferuje ten komfort, jako jedyna linia lotnicza. Ponadto, pasażerowie klasy Elite Club mają wstęp do saloników business lounge oraz oddzielne stanowiska odpraw i kontroli bezpieczeństwa na lotniskach.

LOT jest pierwszą europejską linią lotniczą, która wprowadziła do swojej floty samoloty Boeing 787 Dreamliner. To nie tylko nowoczesna konstrukcja, zaawansowane technologicznie silniki, obniżony poziom hałasu, czy mniejsze spalanie ale również bardziej przyjazne i komfortowe warunki dla pasażerów na pokładzie.

W swoich Dreamlinerach LOT oferuje wygodną podróż w trzech klasach: klasa ekonomiczna z 213 fotelami,  Premium Club, mieszcząca 21 foteli oraz Elite Club z 18 miejscami, za którą to właśnie Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymały to prestiżowe wyróżnienie.

Dodatkowo cały samolot wyposażony jest w nowoczesny, indywidualny dla każdego pasażera system rozrywki pokładowej. Podróżni mogą polegać na specjalnie przeszkolonym personelu LOT-u, gwarantującym całkowicie nowy standard podróży na trasach dalekiego zasięgu: do Nowego Jorku, Chicago, Toronto i Pekinu.

Komfort związany z podróżowaniem Dreamlinerem już wkrótce będą mogli docenić także turyści, którzy od początku listopada będą wyjeżdżać z dwoma biurami podróży, z którymi PLL LOT podpisał umowy na świadczenie usług czarterowych. Boeingi 787 LOT-u będą latały w sezonie zimowym z Rainbow Tours do Tajlandii, Meksyku, na Kubę i Sri Lankę oraz z Itaką do Kenii, Wenezueli i na Dominikanę.

 

LOT po raz pierwszy otrzymał tytuł Luksusowej Marki Roku. Uroczysta gala odbyła się w niedzielę wieczorem w hotelu Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina. 

Źródło: PLL LOT
comments powered by Disqus