Znamy datę kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki

Międzynarodowe Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki (fot. pararudniki.pl)

Aeroklub Częstochowski zaprasza na ósmą już edycję Międzynarodowych Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się za pięć miesięcy, w pierwszy weekend czerwca.

W dniach 1-2 czerwca 2019 r. odbędzie się kolejna edycja ParaRudnik. Z założenia jest to impreza targowa. Każdego roku pojawia się cała masa nowego sprzętu, który pomaga rzeszy ludzi spełniać marzenia o lataniu. I rzeczywiście każdego roku zainteresowanie ofertą ParaRudnik jest ogromne.

Nadchodząca edycja Międzynarodowych Targów Lotnictwa Lekkiego będzie inna niż w poprzednich latach. Rozszerzamy formułę ParaRudnik wzbogacając je o pokazy lotnicze – zapowiadają organizatorzy. – Pokazy z pewnością będą największą atrakcją targów ale nie jedyną. Podczas nadchodzącej edycji chcemy ugościć jak największą rzeszę pilotów, pasjonatów oraz tych którzy będą chcieli po prostu miło spędzić czas w dobrym towarzystwie – dodają.

Atrakcji nie zabraknie również dla dzieci, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak co roku na lotnisku w Rudnikach powstanie miasteczko namiotowe dla pilotów, gdzie będzie można porozmawiać, wymienić się doświadczeniami czy zwyczajnie się pobawić.
Poza tym ParaRudniki to tradycyjne Targi Lotnictwa Lekkiego. Najlepsze i największe w kraju. Przygotowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów – takie motto przyświeca organizatorom od pierwszej edycji.

Już dziś serdecznie zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu w dniach 1-2 czerwca 2019 r. i odwiedzenia nas na lotnisku w Rudnikach.

Miłośnicy lotnictwa powinni zapisać datę 1-2 czerwca 2019 r. w swoich kalendarzach. Zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu i odwiedzenia lotniska w Rudnikach.

Świetna zabawa i masa emocji gwarantowana!

Źródło: pararudniki.pl
comments powered by Disqus