ParaRudniki zbliżają się coraz większymi krokami

Para Rudniki 2014

Coraz większymi krokami zbliża się III edycja Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki. Tegoroczne odbędą się  17-18 maja na lotnisku Aeroklubu  Częstochowskiego. W tej największej tego typu imprezie w Polsce swój udział zadeklarowało już ponad 50 wystawców.  

Wśród firm które pierwszy raz wystawiać się będą na ParaRudnikach jest PANEL METAL. Nazwa może mało lotnicza, ale PANEL METAL oferuje szybki w montażu, nie wymagający specjalnie utwardzanego podłoża, własnej konstrukcji hangar.     

Głównie zajmujemy się produkcją  płyt warstwowych, ale jeden ze współwłaścicieli firmy ma ultralight’a i potrzebował go gdzieś trzymać. – opowiada Roman Klugiewicz z firmy PANEL METAL - Skonstruowaliśmy hangar  o wymiarach 9, 5 na 7, 5 metra, jest to konstrukcja ze stali ocynkowanej zabudowana płytami warstwowymi z rdzeniem izolacyjnym, w tym wypadku styropianem. Dwie trzy osoby mogą  postawić taki hangar w ciągu dnia. Może on  stać na trawie, ale  można też podłoże utwardzi. Na ParaRudniki przywieziemy właśnie taki niewielki hangar na samolot ultralekki, ale nie ma żadnych przeszkód, abyśmy zaprojektowali większy, równie łatwy w złożeniu jak ten który wystawimy. 

Zapraszamy na Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki 17-18 maja 2014 r.
Dla zwiedzających wstęp za darmo.

Źródło: pararudniki.pl
comments powered by Disqus