Pararudniki 2020 w pierwszy weekend czerwca

Pararudniki 2020 (fot. pararudniki.pl)

Aeroklub Częstochowski poinformował o wyznaczeniu terminu Pararudnik 2020 – jednego z najwspanialszych, ogólnopolskich wydarzeń lotniczych, na którym co roku pojawia się cała masa nowego sprzętu pomagającego rzeszy ludzi spełniać marzenia o lataniu.

10 jubileuszowa edycja Pararudnik odbędzie sie w dniach 6-7 czerwca 2020 r.

Przyszłoroczne Pararudniki odbędą się pod zmienioną formułą – pikniku lotniczego.

Konwencja pikniku lotniczego – znana i ceniona przez pilotów, sympatyków oraz szeroko pojęte środowisko lotnicze z całej Polski – w ocenie organizatorów będzie niewątpliwie najwspanialszym ukoronowaniem 10-letniej tradycji święta lotnictwa lekkiego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników i gości przybywających do nas z całej Polski, dla których Pararudniki to przede wszystkim miejsce spotkań, wymiany doświadczeń, wspólnego latania, Aeroklub Częstochowski nie pozostał obojętnym na sugestie i powraca do formuły święta oraz pikniku.

10 edycja tego wyjątkowego wydarzenia jest dla nas wzruszającym czasem a Pararudniki to Wy! Mamy nadzieję, że w Waszym przyszłorocznym kalendarzu, jak co roku, znajdzie się miejsce na to fantastyczne wydarzenie – zachęcają organizatorzy.

Już dziś serdecznie zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu w dniach 6-7 czerwca 2020 r. i odwiedzenia lotniska w Rudnikach.

Serdecznie zapraszamy! Spotkajmy się na Rudnikach!

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Pararudnik 2020 będa sukcesywnie publikowane na stronie www.pararudniki.pl

Źródło: pararudniki.pl
comments powered by Disqus