Przejdź do treści
Źródło artykułu

XVIII Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski w Serocku – rywalizacja trwa

Od 11 lipca br. w Serocku piloci rywalizują w XVIII Motoparalotniowych Mistrzostw Polski, które rozgrywane są na łąkach przy ulicy Zakroczymskiej, tuż przy obwodnicy.

Za nami kolejny dzień XVIII Motoparalotniowych Mistrzostw Polski. Pomimo nie najlepszych warunków pogodowych w dniu wczorajszym udało się rozegrać kolejną konkurencję mistrzostw.  Odbyła się konkurencja nawigacyjna tzw. „ kocie skoki”.

Czas na zadanie wynosił 120 minut i polegał na odnalezieniu jak największej liczby zadeklarowanych punktów zwrotnych przez zawodnika przed startem według mapy przygotowanej przez organizatora.

Najlepsi w tej konkurencji byli: w klasie PF1 Jacek Ciszkowski, w klasie PL1 Marcin Krakowiak, a w klasie tandem bracia Daniel i Roman Walkowiakowie. Szczegółowe wyniki tej konkurencji dostępne są tutaj.

Teraz piloci czekają na poprawę pogody i kolejne konkurencje.

Szczegółowe wyniki na stronie: www.mp.kadrappg.pl

Przypominamy też, że organizatorzy przygotowali wiele atrakcji towarzyszących zawodom, a wśród nich jest do wygrania lot motoparalotnią w tandemie nad Serockiem. Aby wygrać ten lot wystarczy przyjść na startowisko w trakcie trwania zawodów (łąki przy ul. Zakroczymskiej), wypełnić kupon i wrzucić do urny znajdującej się na startowisku. Losowanie odbędzie się 16 lipca w trakcie uroczystości zakończenia zawodów na startowisku. Więcej informacji oraz kupon konkursowy można znaleźć tutaj.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony