Przejdź do treści
Paralotnie na lotnisku w Rudnikach (fot.pararudniki.pl)
Źródło artykułu

ParaRudniki – PLMP – MPPP już w najbliższy weekend

Paramotor Team Poland zaprasza na edycję Motoparalotniowego Pucharu Polski i Ligi Motopatalotniowej w czasie organizowanego w dniach 4-5.06.2016 r. przez Aeroklub Częstochowski ParaRudnik.

Uwaga: zawodnicy proszeni są o stawienie się 3 czerwca (piątek po południu). Rejestracja obowiązuje wszystkich zawodników. Rejestracji należy dokonać w systemie rejestracji PSP na stronie www.psp.org.pl

Wpłaty wpisowego do udziału w zawodach (50 PLN) oraz podpisywanie kart rejestracyjnych będzie się odbywało na lądowisku w piątek 3 czerwca, odprawa zawodników planowana na godz. 21.

Organizatorom zależy nam na licznym udziale pilotów – szczególnie amatorów, dlatego zapraszają wszystkich do skorzystania z nadarzającej się okazji i spróbowania swoich sił w przygotowanych konkurencjach.

Przypominają również o zabraniu GPSa (rejestratora) do zapisywania śladu lotu, wariometru oraz mapnika. Zalecają wszystkim zawodnikom wyposażenie się w logger-amod, którego zastosowanie usprawnia organizatorom i pilotom rejestracje logów. Przypominają też, że nawet najprostszy mapnik ułatwi wykonanie zadań nawigacyjnych, a jego brak może to wręcz uniemożliwić.

Organizatorzy przypominają, że każdy zawodnik startujący do konkurencji zdobywa punkty do rankingu Motoparolotbiowego Pucharu Polski i Polskiej Ligi Motoparalotniowej zgodnie z regulaminami: www.psp.org.pl

W czasie PLMP oraz MPPP nie latamy slalomów wokół pylonów.


Przeczytaj również:
„Otwarte niebo” podczas ParaRudnik 2016
„Rzucamy Orła Cień” – ustanawianie rekordów podczas Targów ParaRudniki

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony