Za 3 dni Festiwal w Watorowie!

III Kujawsko-Pomorski Festiwal Lotniczy

W związku z pytaniami, które od Państwa otrzymujemy, na wstępie zdementujemy plotki o tym, że festiwal odbywa się w Czarżu. Jeżeli traficie Państwo na publikację dotyczącą III Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Lotniczego zawierającą informację o rzekomym odbywaniu się tego wydarzenia w miejscowości Czarże, prosimy o zgłoszenie nam tego poprzez formularz kontaktowy na www.odsmigla.com

Na dzień dzisiejszy nie planujemy powrócić do Czarża z organizacją którejś z kolejnych edycji Festiwalu.

III Kujawsko-Pomorski Festiwal Lotniczy odbędzie się w dniach 16-17 Lipca 2011 r. na terenie Ośrodka Szkolenia Lotniczego Adriana Aviation w Watorowie. Watorowo znajduje się 5km od Chełmna w gminie Kijewo Królewskie.

Pogoda zapowiada się nienajgorsza, więc i frekwencja kolegów lataczy może być imponująca. Ale nie frekwencja jest najważniejsza, najważniejsza jest atmosfera, a na Festiwalu będzie ona jedyna w swoim rodzaju - lotnicza.

Z dzisiejszych informacji: ze względu na awarię jednego z samolotów, skoki spadochronowe w tandemie zaplanowane na sobotę zostają odwołane. Być może uda się je zrealizować w niedzielę, jeżeli usterka zostanie do tego czasu usunięta.

Do zobaczenia w sobotę!

SPL "Od Śmigła"

Czytaj również:

To będzie dwa dni mega odlotu w rytmie rocka…

Źródło: odsmigla.com
comments powered by Disqus