Pod dobrymi skrzydłami

 Pod dobrymi skrzydłami 1/2017

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie z radością oddaje do rąk sympatyków lotnictwa pierwszy numer biuletynu "Pod dobrymi skrzydłami", w którym chce informować o kolekcji muzealnej, realizowanych projektach badawczych i edukacyjnych, oraz zaprosić swoichch czytelników do spotkania z podczas wydarzeń kulturalnych.

Za pośrednictwem nowego wydawnictwa Muzeum Sił Powietrznych pragnie zwrócić uwagę również na wydarzenia z dziejów lotnictwa i sił powietrznych, w których wszyscy mogą uczestniczyć wspólnie z Muzeum.

Pierwszy numer „Pod dobrymi skrzydłami” jest okazją do krótkiej prezentacji jednego z najmłodszych muzeów wojskowych w Polsce, od momentu oficjalnego otwarcia w 2011 roku, po koncepcję jego rozwoju na najbliższe lata.

Polecamy także artykuły dotyczące nowych nabytków, oferty edukacyjnej, planowanych wystaw oraz najbliższych wydarzeń muzealnych.

Wydawcą biuletynu jest Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Jest to wydawnictwo bezpłatne. Przygotowane w wersji tradycyjnej oraz elektronicznej – w formacie PDF (3,0 MB) można pobrać ze strony internetowej www.muzeumsp.pl.

Wersja papierowa jest dostępna w siedzibie Muzeum w Dęblinie i w koszalińskim oddziale, a także m.in. Bibliotece Miejskiej, Urzędzie Miasta, w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych.

Zapraszamy do lektury

Biuletyn do pobrania: Pod dobrymi skrzydłami

Paweł Pawłowski
Redaktor naczelny – dyrektor Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Źródło: Muzeum Sił Powietrznych
comments powered by Disqus