Rusza BON KULTURY!

Rusza BON KULTURY!

Muzeum Lotnictwa Polskiego w ramach akcji zorganizowanej przez Zarząd Województwa Małopolskiego rozszerza i uatrakcyjnia swoją ofertę dla zwiedzających.

W 2012 na grupy uczestniczące w projekcie "Bon Kultury" czeka szereg atrakcji. MLP otwiera, na co dzień niedostępne, kokpity samolotów, zaprasza na cykl spotkań dotyczących zagadnień związanych z lataniem oraz proponuje wiele innych ciekawych wydarzeń zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Muzeum uruchamia dedykowane ścieżki zwiedzania dla osób niewidomych oraz specjalny program dla seniorów.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty Muzeum znajdują się pod adresem: www.bonkultury.muzeumlotnictwa.pl

Informacje o projekcie oraz o tym jak otrzymać Bon kultury znajdują się na stronie: www.malopolska.pl/Obywatel/BonKultury/Strony/default.aspx

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Bon Kultury to inicjatywa samorządu Województwa Małopolskiego i 7 muzeów regionalnych, której celem jest urozmaicenie oferty edukacji kulturalnej; stworzenie możliwości odwiedzenia muzeów osobom, które na co dzień napotykają bariery w korzystaniu z propozycji instytucji kultury (m.in. osoby niewidome, niepełnosprawne) lub też do tej pory nie znalazły takiej oferty dla siebie (m.in. osoby starsze); przełamanie finansowych barier uczestnictwa w kulturze.

Bon Kultury jest adresowany głównie do zorganizowanych grup dzieci, młodzieży i dorosłych oraz grup nieformalnych.

Źródło: Muzeum Lotnictwa Polskiego
comments powered by Disqus