OH4 – Spotkanie ze Sławkiem "hesją" Krajniewskim w Muzeum Lotnictwa w Krakowie

OH4 – Spotkanie ze Sławkiem "hesją" Krajniewskim

Odloty hesji – Spotkanie z fotografią lotniczą Sławka "hesji" Krajniewskiego.

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie zapraszamy na spotkanie ze Sławkiem Krajniewskim, które odbędzie się w sobotę, 05.08.2017 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Niespodzianką dla wszystkich Uczestników będzie możliwość zobaczenia najnowszych OH4 (najnowszy album Odloty hesji 4).

Wszystkich zainteresowanych Muzeum prosi o rezerwowanie miejsc. Można tego dokonać wysyłając maila na adres:
katarzyna.zielinska@muzeumlotnictwa.pl

Jak mówi sam Sławek – lotnictwo i fotografia – te dwie pasje od wczesnego dzieciństwa przepełniają życie Hesji. Miejsca ich przecięcia zawsze znaczone są zdjęciami lotniczymi. Fotografie Sławka Krajniewskiego to nie tylko dokumentalno-techniczna archiwizacja lotnictwa. Autor za ich pomocą opowiada ciekawe historie, oddaje niepowtarzalny klimat, pokazuje to, co w lotnictwie najważniejsze – jego dynamikę i piękno!

Podczas spotkania Hesja opowie o swoim podejściu do fotografii lotniczej. Powie jakie warunki należy spełnić by zrobić dobre zdjęcie lotnicze. Zdradzi też niektóre tajemnice swojego warsztatu. Następnie prezentując swoje zdjęcia i filmy zabierze nas na fotolotniczą wędrówkę. Odwiedzimy bazy Sił Powietrznych RP oraz najlepsze imprezy lotnicze świata od egzotycznych Indii poprzez Rosję aż po pustynie Nevady. Poznamy najciekawsze przygody, jakie towarzyszyły hesji podczas jego fotolotniczych wojaży. Również te, które nie mogą być opublikowane w Internecie. Moc wrażeń gwarantowana!

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Muzeum Lotnictwa Polskiego
comments powered by Disqus