Konkurs plastyczny z okazji otwarcia ekspozycji "Skrzydła i Ludzie XX wieku"

Supermarine Spitfire w hangarze (fot. Muzeum Lotnictwa Polskiego)

Supermarine Spitfire czy PZL P.11c – który samolot trafia w pierwszej kolejności w Wasze serca?

Muzeum Lotnictwa Polskiego my dobrą wiadomość: w ciągu najbliższych dni możecie spędzić z nim więcej czasu! Dlaczego? Bo to okres trwania konkursu plastycznego polegającego na wykonaniu obrazu, modelu, rzeźby czy dowolnego innego dzieła odzwierciedlającego Wasz ulubiony samolot dostępny w ekspozycji krakowskiej placówki.

Nie możecie się zdecydować? Przyjdźcie do Muzeum w Krakowie i wybierzcie, o wszystkich modelach możecie poczytać też m.in. na stronie www.muzeumlotnictwa.pl/muzeum/pl/ekspozycja-stala/

Zdjęcia lub skany prac przesyłajcie na deum@muzeumlotnictwa.pl do 17.03.2021 r., a najciekawsze prace nagrodzone zostaną biletami uprawniającymi do zwiedzenia najnowszych ekspozycji Muzeum, których otwarcie zbliża się wielkimi krokami – 16.03.2021 r.


PZL P.11c (fot. Muzeum Lotnictwa Polskiego)

O wynikach konkursu Muzeum Lotnictwa Polskiego poinformujemy uczestników mailowo oraz na profilu FB Muzeum do 19.03.2021 r. – by zwycięzcy mogli zaplanować sobie pierwszą wizytę w krakowskim Muzeum już w pierwszy dzień wiosny.

Nie jesteś z Krakowa? Nic się nie martw, bilet możesz wykorzystać do końca wakacji lub w uzasadnionych przypadkach wymienić na przygotowaną przez nas małą niespodziankę – zachęcają do udziału w konkurcie pracownicy Muzeum.

Nadsyłając pracę należy podać nazwisko i wiek autora pracy.

Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację pracy i nazwiska jej autora na wystawie pokonkursowej na profilu FB Muzeum i w internetowym dwumiesięczniku „Aviator Krakowski”.

Szczegóły znajdują się w Regulaminie.

Miłośnicy samolotów – do dzieła!


Przeczytaj również:
Znamy datę otwarcia wystawy "Skrzydła i Ludzie XX wieku"

Źródło: Muzeum Lotnictwa Polskiego
comments powered by Disqus