Dzień Dziecka w Muzeum Lotnictwa Polskiego

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie zaprasza dzieci w dniu 1 czerwca do odwiedzenia placówki, gdzie przygotowano dla nich atrakcje z okazji Dnia Dziecka.

A w progranie, w godzinach 11:00-16:00 – Wariacje Awiacje – czyli lotnicze quizy, zabawy i konkursy. – Wspólnie z firmą COBI przygotowaliśmy dla dzieci małą niespodziankę. Będziemy najpierw składać modele samolotów, a następnie zwiedzać ich oryginały. Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, w tym najnowsze zestawy klocków COBI ufundowane przez partnera tego wydarzenia – zachęcają pracownicy Muzeum do odtwiedzenia 1 czerwca krakowskiej placówki.

Oprócz tego w godzinach 11:-15:30 zaplanowano oprowadzanie po Muzeum dla dzieci i rodziców – Szlakiem Małego Awiatora.

Samolot – jedna z pierwszych zabawek dzieci. Jak rośniemy, rosną i nasze marzenia, potrafią sięgnąć chmur. Warto je pielęgnować i rozwijać! Muzeum Lotnictwa Polskiego niech będzie kierunkowskazem do tworzenia podniebnych historii.

Podczas Lotniczego Dnia Dziecka, w godzinach 9:00-13:00, w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się filał cyklu akcji "Oddaj Krew w Czyżynach". – Zostań Krwiodawcą i daj się zaprosić na Lot Balonem na uwięzi – zachęcają do udziału w akcji organizatorzy.

Lot balonem na uwięzi przygotowano dla osób, które oddały krew na jednej z pięcie wcześniejszych akcji cyklu "Oddaj Krew w Czyżynach". Ponieważ oddający krew 1 czerwca 2021 nie będą mogli wykonać lotu w tym samym dniu, dla nich termin lotu jest zarezerwowany na 5 lub 6 czerwca 2021 czyli w najbliższy weekend po Dniu Dziecka. Dokładny termin będzie zależał od Warunków Pogodowych i Obostrzeń Epidemiologicznych. Więcej TUTAJ.

Źródło: Muzeum Lotnictwa Polskiego
comments powered by Disqus