Michał Gierlach znów wyrusza do Kolumbii

Paralotnie na niebie – Roldanillo (fot. Paragliding Team Poland)

Za oknem dni coraz krótsze, temperatury spadają, ale nie wszędzie jest tak samo. Michał Gierlach, członek Polskiej Kadry Paralotniowej, który lata na paralotni od 2003 roku, a zawodniczo od 2006 r. nie zwleka i szuka w innych krajach miejsc bardziej atrakcyjnych do lotów paralotnią.

Przypomnijmy, że w tym roku Michał zadebiutował, wśród 30 zawodników z 20 krajów, wybranych spośród najbardziej utalentowanych i najlepiej odnajdujących się w górskich warunkach pilotów paralotni podczas najtrudniejszego rajdu przygodowego świata Red Bull X-Alps.

Michał na swoim profilu napisał, że w tym roku po prawie 3 latach nieobecności, wyrusza znowu do Kolumbii. A chętnych do ucieczki przed zimą nad rozgrzaną równikową ziemię zaprasza na wyprawę połączoną tradycyjnie z seminarium XC do doliny Valle de Cauca.


Michał Gierlach (fot. michalgierlach.pl)

Termin wyprawy to 22.01-6.02.2018 r. (+/- 2 dni w zależności od cen biletów lotniczych).

Roldanillo i Valle de Cauca to jedno z najwspanialszych miejsc do latania, w których byłem – pisze Michał Gierlach. I dodaje: – Kombinacja latania w górach i po płaskim, bardzo dużo dni lotnych (3 lata temu na 30 dni lataliśmy 29 w tym samym okresie), soczyste chmury i mnogość opcji przelotow – to własnie te atuty przyciągają tu najlepszych pilotów z całego świata. Tej zimy zawita tu Superfinał Pucharu Świata. Do tego niesamowicie przyjaźni ludzie i pyszne owoce.

Wszystkich zainteresowanych Michał Gierlach zaprasza do kontaktu na swoim profilu (LINK). Warto już teraz pomyśleć o wyjeździe ze względu na ceny biletów lotniczych.

Źródło: Michał Gierlach
comments powered by Disqus