V Płocki Piknik Lotniczy - jeszcze więcej atrakcji w 2011r

V Płocki Piknik Lotniczy

Biuro Organizacyjne płockiego pikniku lotniczego poinformowało, że Zarząd Aeroklubu Płockiego zatwierdził organizację V Pikniku Lotniczego w Płocku w roku 2011 w dniach 18-19 czerwca. Tak jak w roku 2010, główne pokazy odbędą się nad płocką skarpą i nurtem Wisły.

Organizatorzy zapewniają, że zrobią wszystko, by V edycja płockich pokazów lotniczych była jeszcze ciekawsza. Już teraz zdradzają, że planowany jest pokaz slalomu między 8 pylonami rozstawionymi na Wiśle a zaczynać się on będzie od ustawionej bramki . Tego nie zobaczysz na żadnych pokazach!

To tylko jedna z wielu przygotowywanych niespodzianek. Płocka skarpa z nieograniczonym widokiem na Wisłę to jedyny taki naturalny amfiteatr w Polsce. Tylko w Płocku tysiące pasjonatów lotnictwa może podziwiać i fotografować samoloty patrząc na nie z góry.

Również, jak co roku zostanie zwiększona liczba atrakcji i imprez towarzyszących, bo oprócz wspaniałego widowiska lotniczego od samego początku Organizatorzy dbają, by piknik miał charakter rodzinny. Płockie pokazy stają się jedną z największych imprez w centralnej Polsce i z roku na rok zwiększa się zainteresowanie mediów. To wspaniały sposób na promocję pięknego miasta, jakim jest Płock.


Źródło: lotniczyplock.pl
comments powered by Disqus