Aeroklub Ziemi Mazowieckiej przygotował kalendarz poświęcony Płockiemu Piknikowi Lotniczemu

Kalendarz Lotniczy Płock 2012

Zgodnie z sugestią widzów, tę edycję zrobiliśmy w wersji bardziej użytkowej i „poręcznej” niż w latach ubiegłych. Format A3 oraz kalendarium wzorowane na książce przeglądów samolotu (z imionami, świętami i innymi przydatnymi informacjami plus miejsce na notatkę każdego dnia) spotkały się z ciepłym przyjęciem.

Do ilustracji użyliśmy zdjęć nadesłanych przez internautów. Wybór był bardzo trudny, ponieważ profesjonalnych fotografii były setki i naprawdę nie sposób było wybrać najlepsze ujęcie. Stanęliśmy przed dylematem:

Czy lepsze jest takie na którym widać dokładnie nity poszycia kadłuba, czy takie na którym nic nie widać, bo dym akurat artystycznie wszystko przesłonił. Kluczem wyboru zwycięskich ujęć był albo ciekawy kadr, albo uchwycenie w tle elementu typowo płockiego.

Podobnie jak Płocki Piknik Lotniczy, nasz kalendarz nie ma charakteru komercyjnego. Nie można go kupić. Można natomiast wygrać w konkursach na piknikowym profilu FB i aukcjach WOŚP. Można go również pobrać ze strony lotniczyplock.pl i wydrukować samodzielnie.

Lotniczy Płock

Źródło: lotniczyplock.pl
comments powered by Disqus