Poleć do Troi

Fly To Troy/ fot. www.troyaflyin.com

W dniach od 4-go do 6-go września Aeroklub z Istambułu zaprasza wszystkich miłośników latania, starożytnej kultury i dobrego jedzenia na zlot do Canakkale ( LTBH ) na zachodnim wybrzeżu Turcji.

W planie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji takich jak zwiedzanie antycznego miasta Troi, zarówno z ziemi jak i z powietrza, wizyta na wyspie Tenedos oraz podziwianie uroków Cieśniny Dardanelskiej. Oprócz wyjątkowych pod względem historycznym miejsc uczestnicy będą mieli okazję odwiedzenia tamtejszych plaż i restauracji, degustacji potraw lokalnej kuchni i ciekawych rozmów przy kieliszku wina.

Na lotnisku docelowym organizatorzy zapewniają możliwość zakupu paliwa Avgas i podstawową obsługę techniczną. Impreza organizowana jest przy pełnym poparciu Urzędu Lotnictwa Turcji i Ministerstwa Transportu, które w akcie uprzejmości zrezygnowało z jakichkolwiek opłat lotniskowych w Canakkale w dniach trwania imprezy.

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania swojego udziału w imprezie, informacje dotyczące lotniska oraz programu na stronie internetowej Imprezy.

Źródło: KTL AOPA Poland
comments powered by Disqus