34. Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych w Sanoku

Modele samolotów kartonowe (fot. KKSL)

Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa im. gen. pil. Ludomiła A. Rayskiego, udzielający patronatu honorowego, w imieniu organizatorów zaprasza modelarzy do udziału w 34. Podkarpackim Konkursie Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych.

Konkurs odbędzie się w dniach 25.01 – 08.02.2019 r. w sali Osiedlowego Domu Kultury „Puchatek” w Sanoku, przy ul. Traugutta 9.

Ideą konkursu jest popularyzacja wiedzy historycznej poprzez modelarstwo, rozwijanie i kształtowanie zainteresowań politechnicznych oraz popularyzacja modelarstwa kartonowego i plastikowego oraz wymiana doświadczeń wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Konkurs ma charakter otwarty, w którym mogą uczestniczyć modelarze indywidualni i modelarze zrzeszeni w klubach modelarskich. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy modele w każdej klasie. W klasyfikacji wyłoniony zostanie najlepszy model uczestnika w danej klasie. Opłaty startowe: Młodzicy – 3 zł, Juniorzy – 5 zł, Seniorzy – 10 zł. Zgłoszone do konkursu modele oceni komisja konkursowa wyznaczona przez organizatora wg. zasady: „podoba się – nie podoba się”. W każdej grupie wiekowej i klasie modeli nagrodzonych będzie trzy pierwsze miejsca.

Przyjmowanie modeli w dniu 25 stycznia 2020 r. w godz. 10:00-13:00 w Osiedlowym Domu Kultury „PUCHATEK” – Sanok, ul. Traugutta 9.

Uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 8.02.2020 r. o godz. 11:00.

Wszelkie informacje dot. udziału w konkursie na stronie www.puchatek.esanok.pl, ew. kontakt email: ssm.puchatek@gmail.com lub tel. 134646135, 134646697

Organizatorzy, jak w latach poprzednich, oczekują licznego grona modelarzy z ich wspaniałymi pracami.

Regulamin uczestnictwa w konkursie wraz z kartą zgłoszeniową do pobrania ze strony www.puchatek.esanok.pl

Źródło: Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa
comments powered by Disqus