"Szkolenie pilotów na przestrzeni lat" - Spotkanie z Panem Andrzejem Pazio

"Szkolenie pilotów na przestrzeni lat" - Spotkanie z Panem Andrzejem Pazio

Koło Naukowe Lotników serdecznie zaprasza na spotkanie z Panem Andrzejem Pazio "Szkolenie pilotów na przestrzeni lat". Szanowny gość jest autorem wielu publikacji z dziedziny lotnictwa. Twórcą znanego każdemu szybownikowi Podręcznika "Zasady pilotażu szybowcowego".

Spotkanie odbędzie się w środę, 25 marca 2015 r. o godz. 18:15 w Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej, sala AK, ul. Nowowiejska 24.

Historia Koła Naukowego Lotników jako organizacji studenckiej zajmującej się lotnictwem sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku. KLN działa przy Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej.

Celem Koła jest umożliwienie jej członkom rozwijanie zainteresowań w dziedzinie: lotnictwa sportowego, pogłębiania kwalifikacji technicznych oraz pilotażowych, organizowanie obozów treningowych, udział w zawodach sportowych, organizowanie wycieczek i seminariów naukowych, prowadzenie badań naukowych w dziedzinie lotnictwa oraz popularyzacja indywidualnych osiągnięć członków Koła w powyższym zakresie.

Źródło: KNL
comments powered by Disqus