Przejdź do treści

LOTEK 2014 czyli Lotniczy Obóz Treningowo Edukacyjny

Z radością informujemy, że uzgodniliśmy już wszystkie szczegóły i możemy zaprosić Was na kolejną imprezę szybowcową. Tym razem pomyśleliśmy także o tych, którzy nie mają czasu w okresie sesji, a poza wakacjami trudno znaleźć czas na myślenie o rozwijaniu swoich umiejętności lotniczych. Dlatego, właśnie wtedy zapraszamy na:

LOTEK 2014  czyli Lotniczy Obóz Treningowo EduKacyjny organizowany przez KSS Jeżów oraz Aeroklub Opolski.

Termin: od 26.07 do 03.08.2014

Miejsce: lotnisko Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi.

Do dyspozycji oddajemy Wam jedno z największych lotnisk w Polsce, z możliwością startów i lądowań niemal w kazdym kierunku.

Oprócz samolotów holujących, do dyspozycji będzie wyciągarka, umożliwiająca ekonomiczny start na 400-500m. W tym rejonie zapewnia to bezstresowe nawiązanie kontaktu z termiką, zaś brak jakichkolwiek ograniczeń ruchowych w okolicy pozwoli na wykładanie tras w każdą stronę.

Lotnisko w Opolu w ostatnich latach przybrało zupełnie nowe oblicze - piękna sala wykładowa, odremontowane budynki i bar. Osoby które zgłoszą się jako pierwsze, otrzymają do dyspozycji odświeżone domki na lotnisku. Pozostałym zapewniamy kwaterę w hotelu położonym nieopodal, oraz zaciszne pole namiotowe. Tym wszystkim chcemy Wam umilić pobyt.

Skorzystacie także z legendarnego opolskiego hangaru, w którym niegdyś stacjonowały Ju52 i wielkie Messerschmity - postaramy się, aby wszystkie szybowce znalazły miejsce pod jego dachem. Oczywiście bezpłatnie.

Jak zawsze na naszych obozach - zorganizowane będą wykłady i spotkania z ciekawymi ludźmi lotnictwa. Poza tym imprezy integracyjne i mnóstwo świetnej zabawy.

Kto nie zdążył zapisać się do Lubina? Oto Wasza druga szansa!  Pismo organizacyjne do pobrania TUTAJ a druk rejestracji TUTAJ

Zgłoszenia zawierajace co najmniej podstawowe dane (imię, nazwisko, dane kontaktowe, nalot) lub wypełniony druk rejestracyjny przesyłajcie na kssjezow@gmail.com 

FacebookTwitterWykop

Nasze strony