Pierwsze loty Jetpackiem dostępne na eBay’u - 6 dni do końca aukcji

Martin Glenn na Jetpacku

Jeśli Glenn Martin prawidłowo ocenił rynek, należy spodziewać się, że zwycięzcą licytacji i jednocześnie „pilotem testowym” Jetpacka z pewnością stanie się wielbiciel adrenaliny. Innowacyjny Martin, wystawił  do publicznej licytacji w serwisie eBay, pierwsze sześć lotów z plecakiem wyposażonym w "kanałowy wentylator" z napędem tłokowym.

Link do aukcji: www.ebay.com

Zwycięzca będzie mógł osobiście skorzystać z nagrody lub odstąpić ją dla znajomych. Będzie musiał jednak na własny koszt dotrzeć do Nowej Zelandii i opłacić trzydniowy pobyt w trakcie którego będą odbywać się treningi i próbne loty. Jak twierdzi Martin, każdy kto da radę zapiąć się w uprząż urządzenia może stanąć do licytacji.

„Bez względu na to, kto wygra tę aukcję, czy to wysoko wykwalifikowany pilot, czy ktoś, kto nigdy nie latał samolotem, będziemy w stanie dostosować program testowania odrzutowego plecaka w taki sposób, który będzie odpowiadał jego umiejętnościom," dodał.

Jetpack to według zapewnień producenta najłatwiejszy w sterowaniu statek powietrzny na świecie. Wehikuł wykonał już ponad 5000 lotów - wszystkie zakończone sukcesem.

Źródło: Internet
comments powered by Disqus

Komentarze

Jeszcze do tego płacić pieniądze aby być pilotem testowym.....Coś to nie gra. Po prostu Markieting.