Mistrzostwa Polski PPG – ostateczne odliczanie

Mistrzostwa Polski PPG

Śmiało możemy napisać, że już godziny dzielą nas od rozpoczęcia Mistrzostw Polski PPG. W poniedziałek 22 lipca o godz. 20 odbędzie się pierwszy briefing (odprawa) w Sali odpraw Areoklubu Częstochowskiego na lotnisku Rudniki.

A już od wtorku niebo zaroi się od skrzydeł – nie, nie pomyliliśmy się używając tego określenia, ponieważ na chwilę obecną zarejestrowało się: 30 zawodników w PF1, 13 zawodników w PL1 (w tym jedna kobieta), 1 załoga PF2 (2 osoby) oraz 6 załóg PL2 (12 osób), liczby nie kłamią, zapowiada się świetna impreza oczywiście czekamy na ostatnich spóźnialskich do poniedziałku, więc liczba zgłoszonych może jeszcze wzrosnąć.

Śmiało możemy również pochwalić się, że będzie to międzynarodowa impreza, ponieważ udział w niej bierze 5 pilotów z Czech m.in. Michael Madaży, Zdenek Reznicek, 2 pilotów z Japonii, Jan Młodyszewski z Norwegii, 2 pilotów z Rosji m.in. MŚ Kirill Ekimov oraz 1 pilot z Ukrainy.

Prognozy pogodowe jeszcze do niedawna trochę nas wystraszyły, ale na dzień dzisiejszy zapowiadają się obiecująco. Mamy nadzieję, że uda się rozegrać wszystkie konkurencje, zapraszamy, więc wszystkich do kibicowania, bo gwarantujemy, że będzie, na co popatrzeć.
 
Skład Kadry Narodowej 2013:

1. Balcerzewski Jarosław
2. Bąk Andrzej
3. Bernat Marcin
4. Bury Andrzej
5. Ciszkowski Jacek
6. Dembczyński Tomasz
7. Denis Marta
8. Drężek Marian
9. Ficek Piotr
10. Furtak Marek
11. Horbowski Maciej
12. Jędrys Alina
13. Kłoss Magdalena
14. Krakowiak Marcin
15. Krupa Agnieszka
16. Krupa Piotr
17. Krzysztof Tomasz
18. Krzyżanowski Grzesiek
19. Książek Adam
20. Lejk Patrycja
21. Mańkowski Kamil
22. Paska Adam
23. Pioterczak Marek
24. Piórek Adam
25. Plak Emilia
26. Romicki Krzysztof
27. Sorn Mariusz
28. Trzyński Piotr
29. Wątroba Ireneusz
30. Żygadło Ryszard

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.kadrappg.pl

Źródło: Internet
comments powered by Disqus