"Noc w Instytucie Lotnictwa: The Movie" – premiera już za niecały miesiąc

Noc w Instytucie Lotnictwa: The Movie (fot. Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa)

Jak już wcześniej informowaliśmy "Noc w Instytucie Lotnictwa" będzie wyglądała w tym roku inaczej. Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa przygotował film „Noc w Instytucie Lotnictwa: The Movie”, którego premiera odbędzie się online 20 listopada 2020 r. o godz. 20:20.

Organizatorzy przedstawili oficjalny plakat do filmu "Noc w Instytucie Lotnictwa: The Movie". Wyprzedzając pytania, kto się na nim – oprócz naszej niesamowitej infrastruktury – znajduje? Są to kluczowe osoby, dzięki którym impreza powstała i jest przez tyle lat kontynuowana. Od lewej:

• Marek Gospodarczyk – Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa / pomysłodawca wydarzenia oraz główny organizator w latach 2009-2017. Reżyser oraz scenarzysta filmu.

• dr inż. Paweł Stężycki - Dyrektor Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa / Mecenas filmu.

• Magda Wiejacha – Specjalista ds. Eventów, Dział Marketingu i Komunikacji, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa / główny organizator wydarzenia od 2018 roku. Scenarzysta oraz kierownik produkcji filmu.

Jak wiecie, Noc w Instytucie Lotnictwa wspierana jest zawsze przez wybitne postaci z branży i tak też jest tym razem. Plakat ujawnia dwie z nich:

• Karol Wójcicki / Popularyzator astronomii, autor bloga Z głową w gwiazdach

• gen. bryg. pil. Mirosław Hermaszewski – strona oficjalna [Hermaszewski.com]/ lotnik i kosmonauta, generał brygady, pilot Wojska Polskiego. Pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos.


Przeczytaj również:
"Noc w Instytucie Lotnictwa" – w tym roku inaczej

Źródło: Instytut Lotnictwa
comments powered by Disqus