Premiera pełnego wydania gry Heliborne

Heliborne

Piloci! Wreszcie data, na którą wszyscy czekali – Heliborne wyjdzie z Wczesnego Dostępu i wyleci na otwarte przestworza w pełnej krasie. Już dziś, 12 października, jest premiera pełnego wydania Heliborne.

Heliborne to gra akcji stworzona przez JetCat Games we współpracy z wydawcą – Klabaterem. W Heliborne gracze rozgrywają zróżnicowane misje osadzone w realiach historycznych konfliktów, od wojny w Wietnamie, po wojnę w Kosowie w 1998 r. Zróżnicowanie misji wykorzystuje kilka możliwych trybów gry – bitwy wieloosobowe, kooperację oraz tryb dla jednego gracza.

Wszyscy piloci będą mogli zasiąść w kokpitach realistycznie odwzorowanych, prawdziwych śmigłowców oraz wziąć udział w łączonych operacjach sił powietrznych i lądowych.

Heliborne wprowadzi graczy w świat lotnictwa i walk wiropłatów. Gracze zasiądą za sterami śmigłowców, stworzonych od połowy XX aż po XXI wiek, wykonując różnorodne zadania na wielu terenach. Wezmą oni także udział w dynamicznych misjach, w trakcie których zapewnią wsparcie przemieszczającym się oddziałom naziemnym umacniającym swoje pozycje, tworząc łańcuch zaopatrzenia.

Obecnie dostępne lokacje dotyczą Operacji Nguyen Hue i Zatoki Tonkińskiej w Wietnamie, prowincji Badachszan i rejonu Chost w Afganistanie oraz Kosowa. Wszystkie nasze misje „bazują” na autentycznych konfliktach i miejscach ich akcji. Oprócz tego Heliborne zawiera mapę treningową, na której piloci mogą oblatywać maszyny przed prawdziwą akcją.

Uzbrojenie każdej maszyny odpowiada temu, jakie faktycznie było używane lub mogło być używane podczas prawdziwych działań bojowych. Gracz nie znajdzie tu uzbrojenia, które mogłoby być niezgodne ze stanem faktycznym. Model lotu oddaje ponad 70 różnych aspektów lotu na każdy śmigłowiec, włączając w to moment pędu i bezwładności.

To była długa droga, bywało ciężko, ale także przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil! Wy byliście z nami przez cały ten czas, wspierając nasze starania. Dziękujemy! Bez was nie dalibyśmy rady i w ramach podziękowania każdy gracz z Wczesnego Dostępu otrzyma of Team JetCat specjalny prezent w grze – mówią twórcy gry.

Czego jednak możecie się spodziewać po pełnej wersji Heliborne:
– dwie kampanie historyczne dla pojedynczego gracza
– kilka nowych helikopterów
– nowe kamuflaże
– ścieżka dźwiękowa napisana specjalnie do gry
– poprawione efekty dźwiękowe
– nocna mapa
– i jeszcze więcej różnych poprawek i dodatków!

Co dalej będzie się działo z Heliborne po premierze? Same dobre rzeczy! Premiera jest dla nas ważnym kamieniem milowym, development się nie zatrzymuje ani nie zwalnia – chcemy, by Heliborne było najlepszą grą ze śmigłowcami na rynku! – tłumaczą trórcy gry.

Więcej informacji o Heliborne na steonie www.helibornegame.com na Facebooku oraz na Twitterze.


 
Źródło: helibornegame.com
comments powered by Disqus