"Wszystko o Lataniu" w Gliwicach

"Wszystko o Lataniu" w Gliwicach (fot. Forum Gliwice)

Forum Gliwice we współpracy z Aeroklubem Gliwickim przygotowało mnóstwo podniebnych atrakcji. W dniach od 24 lutego do 13 marca 2020 r. będą czekały na fanów lotnictwa na Scenie Głównej na parterze w Galerii Forum Gliwice, ul. Lipowa 1, niezwykłe przeżycia.

Będzie tu można między innymi wsiąść do kokpitu szybowca, kosza balonu, czy też „przelecieć” się szybowcem w symulatorze Condor, który zapewni niezapomniane przeżycia!

Kulminację wydarzenia zaplanowano na piątek i sobotę 28-29 lutego. W te dni przedstawiciele Aeroklubu przyjadą do Forum, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące miłośników lotnictwa pytania. Będzie można z nimi porozmawiać o tym, jak zostać pilotem, dlaczego szybowiec lata bez silnika i czy latanie nim jest bezpieczne. Na te i inne pytania lotnicy odpowiedzą podczas krótkich prelekcji.

Odbywać będą się także konkursy z "lotniczymi” nagrodami, wśród których są m.in. loty zapoznawcze z instruktorami.

Na Facebookowym profilu Forum Gliwice już trwa konkurs tematyczny pt. “Wszystko o lataniu”. Wystarczy wymyślić nazwę dla szybowca, który stanie w Galerii Forum Gliwice! Piszcie swoje pomysły w komentarzach pod postem konkursowym na stronie www.facebook.com/chforumgliwice/.

Zwycięzcą zostanie osoba, która zamieści najciekawszą i najbardziej kreatywną propozycję. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci bonu w wysokości 50 zł, do wykorzystania w Forum Gliwice. Na pomysły organizatorzy czekają do niedzieli, do 23 lutego 2020 r. do godziny 23:59!

Więcej informacji o konkursie “Wszystko o lataniu” w Regulaminie.

Kolejnym z cyklu konkursów związanych z tematyką lotniczą jest konkurs Aeroklubu Gliwickiego pt: "Aeroklub Gliwicki w obiektywie". Aby wziąć udział w Konkursie należy w czasie trwania konkursu zamieścić pod postem konkursowym na stronie www.facebook.com/aeroklubgliwicki zdjęcie związane z Aeroklubem Gliwickim i lotniskiem w Gliwicach. Zdjęcie musi być autorstwa osoby wrzucającej. Każdy z uczestników może dodać dowolną liczbę zdjęć.

Zwycięzcą zostanie osoba, która zamieści zdjęcie, a zdjęcie to zbierze największą ilość "lajków” na profilu Aeroklubu Gliwickiego w portalu internetowym Facebooku.

Konkurs "Aeroklub Gliwicki w obiektywie" trwa do 27 lutego 2020 r. do godziny 23:59. Do wygrania w konkursie jest lot zapoznawczy szybowcem!

Więcej informacji o konkursie "Aeroklub Gliwicki w obiektywie" w Regulaminie.

Źródło: Forum Gliwice
comments powered by Disqus