Przejdź do treści
Dariusz Mazur z Aeroklubu Radomskiego, fot. Polska The Times
Źródło artykułu

Zagłosuj na akrobatę samolotowego w plebiscycie na sportowca roku

Konkurs Plebiscytowy organizowany jest lokalnie przez Polska The Times i jest  prowadzony na łamach Polska Metropolii Warszawskiej, Tygodnika Ostrołęckiego i Echa Dnia Radomskiego. Konkurs prowadzony jest również na stronie serwisu www.polskatimes.pl, www.echodnia.eu/radomskie i www.to.com.pl

W ramach konkursu czytelnicy wyłonią laureatów w kategoriach: Sportowy Talent Roku – dziewczęta i chłopcy, Sportowiec Roku 2021 – kobiety, Sportowiec Roku 2021 – mężczyźni, Trener Sportowy Roku 2021 oraz Drużyna Sportowa Roku 2021.

W kategorii Sportowiec Roku (mężczyźni) - aktualne największe szanse na wygraną ma Dariusz Mazur, akrobata samolotowy, pilot szybowcowy i śmigłowcowy reprezentujący Aeroklub Radomski. W roku 2021 zdobył tytuł Mistrza Polski w Akrobacji Samolotowej w klasie Intermediate, Puchar Polski w Akrobacji Samolotowej oraz 5 miejsce indywidualnie w rozgrywanych w Rumunii Mistrzostwach Europy w Akrobacji Samolotowej w klasie Intermediate.


Na tych samych zawodach, reprezentacja Polski w składzie Dariusz Mazur, Maciej Kulaszewski i Wojciech Kotulski (wszyscy Aeroklub Radomski) wywalczyła brązowy medal w klasyfikacji drużynowej.

Drugi etap, który obejmuje wojewódzki finał Konkursu Plebiscytowego zakończy się 30 grudnia 2021 r. o godz. 21:00. Głos na Dariusza Mazura można oddać tutaj (LINK)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony