WOŚP: Wylicytuj lot motoszybowcem nad Lubinem

Motoszybowiec SF-25C "Falke" w locie (fot. allegro.pl)

Już za dziesięć dni, 31 stycznia br., odbędzie się kolejny, 29. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Środowisko lotnicze również w tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce.

Do tej lotniczej rodziny, która wspomaga akcję WOŚP dołączył ostatnio Aeroklubu Zagłębia Miedziowego, który przeznaczył na ten szczytny cel 30 minutowy lot zapoznawczy motoszybowcem SF-25C "Falke" nad Lubinem dla jednej osoby. Lot zapoznawczy z doświadczonym pilotem odbędzie się z lotniska Aeroklubu w Lubinie.

Szybowiec? Samolot? Po co decydować!? Można mieś dwa w jednym. Spróbuj mieszanki lotu z silnikiem... i bez! Ciszę... i hałas. Lot zapoznawczy motoszybowcem to doskonała okazja, aby sprawdzić co nas bardziej kręci – choć z doświadczenia wiemy, że jedno i drugie wciąga tak samo i w tym samym momencie – zachęcają do licytacji przedstawiciele Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.

Lot motoszybowcem SF-25C "Falke" można licytować do 1 lutego 2021 r. na stronie www.allegro.pl


Przeczytaj również:
Lotnicze Aukcje WOŚP 2021

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus