Walentynkowy lot symulatorem

Symulator na walentynki

Portal lotniczy dlapilota.pl przy współpracy z ProFlight przygotował niezwykły prezent walentynkowy dla wszystkich pilotów i ich drugich połówek.

W okresie walentynkowym, powołując się na nasz portal otrzymacie 5% rabat na godzinny lot w programie podstawowym na symulatorze Airbus A320 lub Boeing 737. Wychodząc naprzeciw drugim połówkom, osoba towarzysząca będzie miała możliwość bycia obecną w kokpicie bez konieczności wnoszenia dodatkowej opłaty, która wynosi 50 euro.

Lot symulatorem w programie podstawowym trwa jedną godzinę i w tym czasie możesz wcielić się w role pierwszego pilota, drugiego pilota oraz obserwatora. Oczywiście program przewiduje wcześniejsze przeszkolenie oraz zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami związanymi z lataniem. Symulator znajduje się na lotnisku Berlin-Brandenburg, jednak do dyspozycji pozostaje także polskojęzyczny personel.

Więcej informacji o symulatorze znajdziecie na stronie ProFlight. Jeżeli macie jakies pytania możecie pisać na adres kontakt@pro-flight.pl.

Cena dla czytelników dlapilota.pl za godzinny lot na tym profesjonalnym symulatorze, który znajduje się w Berlinie wynosi 950 zł.


O ProFlight pisaliśmy już wcześniej na naszym portalu.

 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus