Robert Kowalik i Artur Frączek zwycięzcami Pucharu Polski w Akrobacji Samolotowej

Robert Kowalik

Na podradomskim lotnisku w Piastowie zakończyła się rywalizacja w trzeciej odsłonie tegorocznego Pucharu Polski w akrobacji samolotowej. W zawodach, które rozgrywane były od 22 sierpnia, zwyciężyli Robert Kowalik z Radomia i Artur Frączek z Gliwic.

Wyniki: gupa A (advanced):

1. Robert Kowalik (Radom)- sam. Extra 300L - 7316,41pkt.
2. Piotr Szczepański (Zielona Góra) - sam. Extra 300LC - 7179,67 pkt.
3. Ireneusz Jesionek (Radom)- sam. Extra 300L -7037,81 pkt.
 
Wyniki grupa B (akrobacja średnia):


1. Artur Frączek (Gliwice) - sam. Zlin 526F- 5487,24 pkt.
2. Marcin Winiarski (Gliwice) - sam. Zlin 526F - 5411,80 pkt.
3. Maciej Smólski (Radom) - sam. Zlin 526F -5347,28 pkt.

Zdjęcia z ceremonii wręczenia pucharów i pikniku lotniczego, który odbył na lotnisku w Piastowie znajdują się na profilu Aeroklubu Radomskiego na portalu społecznościowym Facebook.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

gdzie można znaleźć pełną listę wyników? Chciałbym zobaczyć jak poszło innym pilotom, a nie tylko najlepsze trójki :)

Zostały utajnione, nigdzie się nie dowiesz! Ze strony Aeroklubu Polskiego nawet nie wynika, że Puchar w ogóle się odbył, a wyników zawodów nie ma także na stronie Aeroklubu Radomskiego. A później się dziwimy, że wydarzenie takie jak mistrzostwo świata "Pośpiecha" jest dla mediów mniej ważne, niż osiedlowa liga piłki nożnej.

Brawo zwycięzcy piloci z grupy B. Wązanki nie były dużo łatwiejsze niż w grupie advanced.Nareszcie Gliwice przebudziły się w akrobacji bo miały przecież świetne tradycje w tej dziedzinie kiedy był tam Mikołajczyk.Tak dalej trzymać

Trochę latam w advanced i stwierdzenie, że nie były dużo łatwiejsze, to chyba przesada. Widziałeś w tych wiązankach z intermediate chociaż jedną figurę odwróconą?

Brawo Kowal ...