Konkurs nr 2 dla głosujących w plebiscycie CUMULUSY 2017

Cumulusy 2017 - Konkurs Nr 2

Od 4 lutego wszyscy sympatycy sportów lotniczych mogą głosować na swoich ulubieńców w finałowym głosowaniu 3. Plebiscytu na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2017 wysyłając SMS. (Więcej: Głosujemy na finalistów nominowanych w plebiscycie Cumulusy 2017).

Patronat Honorowy nad 3. Plebiscytem na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2017 objął Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka, "Teraz Polska", a także Polski Komitet Olimpijski.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, organizatorzy przygotowali konkursy dla głosujących w 3. Plebiscycie Cumulusy 2017. Trwa nadal drugi z nich.

Na zwycięzców konkursu czekają następujące nagrody:
1. Trzy roczne prenumeraty Przegląd Lotniczy,
2. Jedno podwójne zaproszenie na Galę Finałową, która odbędzie się 17 lutego 2018 w hotelu Airport Hotel Okęcie,
3. Dwa vouchery od Motortest Anna Szadkowska na weekendowy wyjazd samochodem terenowym Hyundai Kona,
4. Jeden voucher na lot motoparalotnią,
5. Jeden plecak Red Bull Air Race.

Co zrobić, aby wygrać jedną z nagród?

Po pierwsze – do 15 lutego 2018 r. oddaj przynajmniej jeden głos smsowy w plebiscycie Cumulusy 2017.

Po drugie – zamieść na FB w komentarzu do posta o konkursie Nr 2 grafikę, plakat, ulotkę, rysunek, wiersz, piosenkę, video lub inne dzieło własnego autorstwa, które będzie zachęcało do oddania głosu na Twojego idola startującego w plebiscycie; podaj też kod potwierdzający dostarczenie wiadomości, jaki otrzymałeś w smsie zwrotnym

Po trzecie – jeśli chcesz mieć szanse na wygranie weekendu z samochodem Hyundai Kona, wypełnij formularz znajdujący się pod linkiem: www.goo.gl/forms/LSF8w1jXf5mUlJEb2

Organizatorzy nagrodzą autorów najbardziej pomysłowych i oryginalnych prac, a listę zdobywców nagród opublikują 16 lutego 2018 r..

Uwaga! Osoby, które zagłosowały przynajmniej raz do 2 lutego oraz zagłosują przynajmniej raz do 15 lutego i wezmą udział w konkursie na FB, mają szansę wygrać: spotkanie i wspólny trening ze zwycięzcą Plebiscytu Cumulusy 2017, voucher dla dwóch osób na weekendowy pobyt w hotelu Airport Hotel Okęcie, prenumeratę Przeglądu Lotniczego.

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus