Konkurs "Balonowy song" – do wygrania lot balonem

Konkurs "Balonowy song" (fot. balonowy.bialystok.pl)

Stowarzyszenie Białostocki Klub Balonowy ogłosił konkurs pt. "Balonowy song". Do wygrania jest lot balonem podczas III Fiesty Balonowej w Białymstoku, która zapowiadana jest na 9-11 lipca 2020 r.

Podczas Fiesty Stowarzyszenie Białostocki Klub Balonowy obchodzić będziemy 45-lecie swojego powstania. Białostocki Klub Balonowy został utworzony przez miłośników baloniarstwa oraz założycieli i członków Studenckiego Klubu Balonowego założonego w 1975 roku.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, czyli osoby które ukończyły 18 lat.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu tekstu piosenki o tematyce balonowej (najlepiej związanej z działalnością Białostockiego Klubu Balonowego). Każdy Uczestnik może zgłosić tylko jeden tekst piosenki.

Tekst piosenki należy wysłać do 3 kwietnia 2020 r. do godziny: 12:00 na adres e-mail: balony.bialystok@gmail.com

Nadesłane prace nie mogą być wcześniej publikowane, ani wykonywane. Muszą być to teksty premierowe, powstałe w celach konkursu.

W konkursie zostanie wybrany jeden zwycięzca. Przedstawiciele Organizatora wybiorą tekst, który ich zdaniem jest najbardziej kreatywny, w ten sposób zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 6 kwietnia 2020 r. za pośrednictwem Fanpage.

Nagrodzony tekst zostanie opublikowany w formie piosenki, do której zostanie skomponowana przez Organizatora muzyka.

Więcej informacji w Regulaminie, na stronie www.balonowy.bialystok.pl oraz na profilu facebookowym Białostockiego Klubu Balonowego.

Źródło: Białostocki Klub Balonowy
comments powered by Disqus