Konkurs fotograficzny "Balonowa Jura Janów – Olsztyn 2021"

Konkurs fotograficzny "Balonowa Jura Janów – Olsztyn 2021" (fot. balonowajura.pl)

Już za tydzień nad jurajskimi gminami Olsztyn i Janów już po raz czwarty będzie można podziwiać niezwykłe balonowe widowisko.

W dniach 15-18.07.2021 r. ekipy balonowe rywalizować będą w IV Jurajskich Zawodach Balonowych, w ramach których odbędzie się Balonowy Puchar Polski i Balonowe Mistrzostwa Polski Kobiet.

Zapraszamy do udziału w otwartym Konkursie fotograficznym "Balonowa Jura Janów – Olsztyn 2021". Prace konkursowe należy wykonać podczas IV Jurajskich Zawodów Balonowych w lotach balonami na ogrzane powietrze.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do profesjonalistów i amatorów fotografii. Do udziału w Konkursie mogą zgłaszać się jedynie osoby pełnoletnie. Uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie 3 zdjęcia lub jeden cykl 6 zdjęciowy.

Termin nadsyłania prac to 10 sierpnia 2021 r.

Zwycięzcy Konkursu otrzymają statuetki, dyplomy, vouchery oraz nagrody finansowe od sponsorów o łącznej wartości 2500 zł.

Do udziału w konkursie zaprasza Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Gminy Janów i Olsztyn. Komisarzem konkursu jest artysta fotografik Sławomir Jodłowski – ROK Częstochowa –  kontakt e-mail: jodlowski@rok.czestochowa.pl

•  Karta zgłoszeniowa

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie oraz na stronach www.balonowajura.plwww.rok.czestochowa.pl

Poniżej przypominamy program Jurajskich Zawodów Balonowych!

Źródło: balonowajura.pl
comments powered by Disqus