Przejdź do treści
Przywracanie fabrycznego stanu lakieru statku powietrznego, fot. Piotrowski Detailing
Źródło artykułu

Nowy lakier statku powietrznego bez lakierowania?

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Twój lakier nie wygląda dobrze, mimo że regularnie go myłeś? Chciałbyś żeby wyglądał jak nowy i był odporny na niszczenie bez drogiego i długiego procesu lakierowania? Tutaj dowiesz się jak poprawić wygląd Twojego lakieru nawet na nowym sprzęcie.

Korekta lakieru i powłoka ceramiczna

 
Najważniejszym elementem pięknego wyglądu statku powietrznego jest zadbany lakier, szyby czy skóry. Zadbana maszyna jest idealną wizytówką pilota lub jego firmy. Porysowany lakier, zmatowienia, oksydacja, odpryski czy liczne ślady po owadach znacznie pogarszają jego wygląd.
 
Czy korekta lakieru jest bezpieczna?
 
Wielu właścicieli zastanawia się czy taki zabieg faktycznie jest bezpieczny. Odpowiadamy. W rękach profesjonalisty to całkowicie bezpieczny zabieg trwałego przywrócenia lakierowi jego fabrycznego stanu, wyciagnięcia oryginalnej głębi oraz połysku. Czy można zachować bardzo dobry stan na lata, a może nawet go poprawić?

Powłoki ceramiczne

To najskuteczniejsza forma trwałego zabezpieczenia lakieru. Lakier statków powietrznych jest wysoko podatny na oksydacje i płowienie, powłoka ceramiczna stanowi trwałą ochronę przed tymi czynnikami. Dzięki właściwością hydrofobowym lakier wolniej się brudzi oraz lepiej domywa. Taka forma zabezpieczenia zapewnia lakierowi wejście na maksymalny poziom szklistości oraz głębi koloru. Powłoka ceramiczna zaaplikowana na szybę błyskawicznie odprowadza z niej wodę podczas lotu.Na takie zabiegi zdecydowała się firma HELIPOLAND.COM posiadająca m.in. śmigłowiec Eurocopter AS350. Całość zadania wykonała firma Piotrowski Detailing, która profesjonalnie zajmuje się renowacją lakieru, szyb z dowolnego materiału, skór oraz pozostałych materiałów. Efekt kilkudniowej pracy przerósł najśmielsze oczekiwania właściciela. Śmigłowiec aktualnie nie wygląda jak nowy, ale znacznie lepiej. Już teraz wiadomo, że współpraca między firmami będzie prężnie się rozwijała.

Na kanale Youtube jest dostępny film, który obrazuje pełen proces renowacji krok po kroku. Jednak efekt końcowy i tak nie oddaje tego, jak pięknie śmigłowiec prezentuje się na żywo w hangarze i na niebie!

Firma dojeżdża w dowolne miejsce w Polsce, a jeśli trzeba to nawet poza granice naszego kraju. Na kanale Youtube można znaleźć także inne filmy prezentujące ofertę firmy! (LINK)


Jesteś zainteresowany?
A może masz pytania?

Piotrowski Detailing  +48 514 399 769Więcej informacji na temat oferty dostępnych jest na stronie www.piotrowskidetailing.pl


Artykuł sponsorowany

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony