Piper wprowadza dodatkowe wyposażenie i ogłasza rocznicowy rajd modelu Cherokee

Piper Aircraft

Piper Aircraft ogłosił, iż wybrał zaawansowane systemy wizji EVS-100 i EVS-600 firmy Forward Vision Systems, jako opcjonalne wyposażenie popularnych modeli Malibu, Matrix i Mirage. Dodatkowo opcja ta będzie dostępna również we wszystkich nowych wersjach PA-46. Zgodnie z zawiązanym porozumieniem Piper i Forward Vision będą wspólnie oferować posiadające STC systemy do samolotów Malibu, Matrix, i Mirage, użytkowanych na całym świecie.

W bieżącym roku Piper Aircraft Inc. świętuje 50 rocznicę oblotu samolotu Piper Cherokee, w związku z czym zaprasza pilotów i pasażerów poprzez zarejestrowanie się na Cherokee Heritage Journey, do wspólnego uczczenia tego statku powietrznego.

Uczestnicy Podróży Dziedzictwa Cherokee, za każdym razem gdy odwiedzają którąkolwiek z imprez lotniczych otrzymają specjalny stempel. Pilot uczestniczący w największej liczbie pokazów wygra nową GPSMAP 696 Garmina, a zwycięski pasażer otrzyma 5000 dolarów z przeznaczeniem na szkolenie lotnicze na lekkim samolocie sportowym PiperSport.

By otrzymać plan wydarzeń lotniczych oznaczonych jako Cherokee Heritage Journey, uczestnicy muszą zalogować się na stronie internetowej firmy. Piloci mogą również otrzymać oficjalny paszport od pracowników Pipera na każdej z wcześniej wybranych imprez i potem używać go do zbierania kolejnych stempli. Paszport Pipera zawiera nazwisko pilota, numer rejestracyjny samolotu, lotnisko wylotu i pokonany dystans. By uczestniczyć w Cherokee Heritage Journey piloci musza latać jednym z modeli Cherokee.

Źródło: AOPA
comments powered by Disqus