Cumulusy 2020 w nowej odsłonie

Złoty Cumulus (fot. Cumulusy)

Pięć poprzednich edycji Cumulusów miało formę ogólnopolskiego plebiscytu, w którym osiągnięcia sportowców lotniczych, głosy kibiców i członków Kapituły decydowały o tym, kto otrzymywał statuetki, wyróżnienia specjalne i nagrody.

CUMULUSY 2020 – tym razem inne, ale nadal uskrzydlające, wspierające i promujące sportowców lotniczych, dodające wiary i nadziei marzycielom, angażujące kibiców i pasjonatów lotnictwa, a także integrujące całe środowisko lotnicze w Polsce.

Sportowa zawziętość i ambicja powodują, że my – Air Sports Promotion oraz Fundacja Polska Akademia Sportów Lotniczych AVIATORNIA – mimo wszelkich trudności i niepewności jutra spowodowanych pandemią, nie wywieszamy białej flagi! Konsekwentnie realizujemy działania służące popularyzacji sportów lotniczych i organizujemy "CUMULUSY 2020 – Lotniczą Galę Wdzięczności", podczas której uhonorujemy i wyróżnimy nie tylko sportowców, ale też osoby oraz przedstawicieli firm i instytucji, dzięki którym możemy bezpiecznie latać, dzięki którym mamy tak przebogatą i piękną historię polskiego lotnictwa, dzięki którym te tradycje możemy dalej kultywować i rozwijać – informują organizatorzy.

Wszyscy kibice i pasjonaci lotnictwa do 10 lutego 2021 r. mogą zgłaszać swoich kandydatów do wyróżnień za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.cumulusy.pl

Członkowie Kapituły wyłonią listę Laureatów, którzy otrzymają nagrody, dyplomy i statuetki, a uroczysta Gala odbędzie się 20 lutego 2021r. w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Wierzymy też, że wsparcie zarówno nowych, jak i naszych dotychczasowych partnerów, patronów, sponsorów oraz sprzymierzeńców pozwoli nam pokonać wszelkie trudy organizacyjne i 20 lutego 2021 roku spotkamy się w Warszawie na uroczystej gali CUMULUSY 2020 – zachęcają do zgłaszania swoich kandydatów do wyróżnień organizatorzy.

Zapraszamy i do zobaczenia!

Źródło: Air Sports Promotion & AVIATORNIA
comments powered by Disqus