Koleją na Air Show 2009

Air Show 2009, Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Radom 29-30.08.2009

W weekend 29-30 sierpnia z pewnością ruch kołowy w okolicach Radomia będzie bardziej intensywny niż zwykle na drogach prowadzących do miasta. Doświadczenia minionych edycji uczą, że warto rozważyć podróż pociągiem do Radomia. W mieście zorganizowane zostaną autobusy oraz specjalny  wahadłowy "Pociąg do Lotnictwa" dowożący pasażerów z Dworca PKP Radom bezposrednio na lotnisko.

W związku z organizacją XI edycji Miedzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2009 w Radomiu, KOLEJE MAZOWIECKIE-KM sp. z o.o., uruchamiają Specjalny Pociąg AIR SHOW na trasie Warszawa - Radom - Warszawa, w dniach 29 i 30 sierpnia 2009 r. W pociągu będa obowiązywały specjalne bilety w promocyjnej cenie. Szczegółowy rozkład jazdy Specjalnego Pociągu AIR SHOW.

PKP Intercity - Oficjalnym Przewoźnikiem AIR SHOW 2009

Oficjalnym przewoźnikiem AIR SHOW 2009 jzostała Spółka „PKP Intercity”. Jest to kolejny przykład zaangażowania tej firmy w ciekawe imprezy. Spółka była już m.in. partnerem Nocy Muzeów, Kina na Molo czy Galerii Albertina. Jedną z innowacji, z której w ramach akcji „Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2009” mogą Państwo skorzystać do końca sierpnia, jest Wagon Filmowy, w którym non-stop wyświetlane są najciekawsze propozycje filmowe.

Planując podróż do Radomia na AIR SHOW polecamy Państwa uwadze specjalną ofertę PKP Intercity – Bilet Podróżnika uprawniający do nieograniczonej ilości podróży pociągami pospiesznymi i TLK od godz. 19.00 w piątek 21 sierpnia do godz. 6.00 w poniedziałek 24 sierpnia. Cena biletu jest niezależna od odległości i wynosi tylko 65 zł w klasie 2. i 95 zł w klasie 1. Więcej informacji na stronie PKP Intercity.

Źródło: Air Show
comments powered by Disqus