Gdynia AEROBALTIC powered by LOTOS Air BP

Gdynia AEROBALTIC powered by LOTOS Air BP

Czas rozpocząć grzanie silników! – Gdynia Aerobaltic zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy odkrywają karty podczas programowej konferencji prasowej! Będzie magicznie.

Pozostało trochę ponad cztery tygodnie do najbardziej wyczekiwanej, nadmorskiej, lotniczej imprezy tego sezonu. Gdynia AEROBALTIC powered by LOTOS Air BP jak zapowiadają organizatorzy jest już na ostatniej prostej. Zapowiada się naprawdę ekscytujący lotniczy weekend w Gdyni. Programowa konferencja prasowa, która została zorganizowana w Hotelu Courtyard Marriott w Gdyni rozwiała wiele niepewności. Już wiemy czego można spodziewać się podczas tego niesamowitego wydarzenia.

Miło nam zakomunikować, że program pokazów wieczorno – nocnych mamy już kompletny. Cieszy nas ogromnie fakt, że udało nam się zaprosić do Gdyni wiele zespołów lotniczych oraz pilotów światowego formatu. To będzie wyjątkowe wydarzenie, niezwykłe pokazy w niezwykłym miejscu w równie niezwykłej formule – mówi Sebastian Golus, Prezes firmy Aeropact, która jest wyłącznym producentem oraz organizatorem. – W dniu dzisiejszym możemy Państwu przedstawić szczegółowy program pokazów lotniczych, a także powiedzieć dużo więcej o samych atrakcjach czekających na naszych gości – dodaje.

Gdynia AEROBALTIC powered by LOTOS Air BP to połączenie pokazów wieczornych – pierwszy blok rozpoczyna się o godzinie 16:30 i kończy ok. godziny 20:00 oraz nocnych – drugi blok rozpoczyna się po godzinie 20:10 i kończy ok. godziny 22:30. Na gdyńskim niebie pojawią się zarówno piloci indywidualni jak Artur Kielak, Marek Choim, Johan Gustafsson, a także formacje z Polski i zagranicy: Żelazny, Aerosparx, FireFlies, Patrouille Reva. Jak zapewnia organizator, to nie są zwykłe pokazy lotnicze do jakich jesteśmy przyzwyczajeni – tylko podniebny spektakl, w którym główną rolę grają piloci. Atmosfera nocnej części pokazowej będzie podbijana światłem oraz muzyką. Piloci niczym aktorzy na scenie sprawią, że ciarki pojawią się na ciele większości widzów.

Gdynia Aerobaltic zapowiada się fantastycznie! Cieszymy się, że to niezwykle widowiskowe wydarzenie odbędzie się w naszym mieście – mówi Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu. – Organizacja tego typu imprezy to skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga nie lada wysiłku. Przygotowania przebiegają zgodnie z planem i już nie możemy doczekać się wrażeń, których w sierpniu dostarczą nam podniebni akrobaci – dodaje.

W dniu dzisiejszym została uruchomiona oficjalna strona internetowa wydarzenia – www.aerobaltic.pl. To właśnie na niej, lub na profilu Facebook można znleźć wszelkie niezbędne informacje. Również dzisiaj został uruchomiony formularz aplikacyjny dla mediów oraz spotterów. Liczba akredytacji jest ograniczona. Pakiety spotterskie są darmowe, umożliwiają wejście do specjalnej strefy przygotowanej wraz partnerem technicznym wydarzenia – firmą Cyfrowe.pl. Dzięki partnerowi, goście strefy specjalnej będą mieli możliwość przetestowania sprzętu fotograficznego, który stosowany jest najczęściej w fotografii lotniczej oraz skorzystać z pored ekspertów.

Już dziś gorąco zapraszamy na Gdynia AROBALTIC powered by LOTOS – Air BP 11-12 sierpnia do Gdyni. Impreza darmowa, niebiletowana. O szczegółach imprezy organizatorzy będą informować za pomocą profilu na portalu Facebook (www.facebook.pl/gdyniaaerobaltic) oraz na oficjalnej stronie internetowej www.aerobaltic.pl.

Źródło: Aeropact
comments powered by Disqus