Zlot samolotowy w Płocku - informacje organizacyjne

Zlot samolociarzy w Płocku

Niewiele ponad tydzień pozostał do Zlotu Samolotowego w Płocku. Zapraszamy wszystkich chętnych pilotów ze swoimi pasażerami do przybywania na płytę lotniska Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej, w niedzielę 12 sierpnia. Będziemy Was gościć od godziny 11 do 17. Oczywiście lotnisko będzie czynne jak w każdy inny dzień i możecie przybywać do nas na ogólnych zasadach.

W związku z wysokim zainteresowaniem imprezą oraz z obawami związanymi z wypełnianiem deklaracji uczestnictwa - informujemy, iż deklaracja jest dobrowolna i ma na celu ułatwienie organizatorom zagwarantowanie posiłków dla pilotów oraz załóg. Jednocześnie organizator dołoży wszelkich starań, aby każdy z gości, który przyleci w tym dniu miał dostęp do strefy VIP niezależnie od złożonej dokumentacji.

Prosimy jedynie o zapoznanie się z komunikatami PAŻP dotyczącymi wyznaczonych stref na dzień 12.08. Informujemy także, iż w dniu 12.08 o godz. 11.00 organizujemy briefing w budynku AZM dla załóg, które przylecą na zlot z kierownikiem lotów Arkadiuszem Choinskim.

Deklarację udziału w Zlocie Samolotowym można pobrać tutaj (LINK)


Czytaj również:
Samolociarze, ruszajcie do Płocka!
Zlot Samolociarzy w Płocku - podsumowanie

Źródło: Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
comments powered by Disqus