Przejdź do treści
Odlotowe Ferie w Galerii Wisła w Płocku (fot. AZM)
Źródło artykułu

Odlotowe Ferie w Galerii Wisła w Płocku

Zima w tym roku znacząco ogranicza wybór atrakcji zwłaszcza tych wymagających śniegu. Dlatego Galeria Wisła, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Aeroklub Ziemi Mazowieckiej”, przygotowała wyjątkową atrakcję z okazji zbliżających się ferii zimowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Odlotowe Ferie w Galerii Wisła, przy ul. Wyszogrodzkiej 144 w Płocku.

W drugim tygodniu ferii, w dniach 17–22 lutego 2020r., na placu pod Wielką Kopułą Galerii Wisła będzie stała motolotnia oraz galeria fotografii wykonanych przez członków Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej.

Codziennie, w godzinach 13:00–19:00, w strefie animacyjnej będą budowane modele maszyn latających, małe balony, kolorowanki z samolotami, elektrownia wiatrowa oraz będą przeprowadzane eksperymenty z aerodynamiki.

Na łasuchów będzie czekać bezpłatna wata cukrowa, a nadmiar energii będzie można spożytkować podczas zabawy na skakańcu-dmuchańcu.

Dodatkowe atrakcje przewidziano na sobotę, 22 lutego. Tego dnia, w godzinach 11:00–19:00, codzienne atrakcje uzupełni kino sferyczne oraz symulator śmigłowca. Pojawią się stanowiska do budowania modeli samolotów. Nie zabraknie spotkań z pilotami i konkursów z nagrodami.

Więcej informacji na stronie www.galeria-wisla.pl oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony