Dzień Dziecka na lotnisku Aeroklubu Słupskiego w Krępie

Dzień Dziecka na lotnisku Aeroklubu Słupskiego w Krępie

Aeroklub Słupski zaprasza na charytatywny Piknik Lotniczy/Dzień Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca 2019 r. (niedziela) na lotnisku w Krępie Słupskiej. Początek imprezy o godz. 12:30.

O godz. 11:30 z placu Zwycięstwa w Słupsku odjedzie autobus PKS, który zabierze chętnych do Krępy Słupskiej. Kurs powrotny odbędzie się o godz. 17:00.

Uczestnicy Pikniku będą mieli okazję podziwiać wystawę samolotów, skoki spadochronowe, paralotnie oraz pokazy modeli latających.

Z myślą o najmłodszych odbędą się zawody latawcowe! Dzieci mogą przynieść własne latawce.

W programie przewidziane są również gry i animacje dla dzieci, które poprowadzi Katarzyna Szadkowska z firmy Pompalina, warsztaty tematyczne oraz występy muzyczne na scenie.

Wśród artystów, którzy wystąpią na scenie, znajdą się: zespoły taneczne i wokaliści z Młodzieżowego Centrum Kultury w Słupsku, Zespół Ale Babki z Kobylnicy, Orkiestra Dętą z Włynkówka, Zespół Dziecięcy „Iskierki” z Bukówki, Anna Miler i Klaudia Drożdż, Zespół Pieśni i Tańca „Pomorzacy” z Obajzdy, Zespół Babiniec z Rowów, Roksana Białek i Joanna Płatwa, Zespół Bez Nazwy z Rowów, Zeppelinki z Jezierzyc, Cheerleaders Maxi Flame Bierkowo, Dominika Knapik i Klask Glaszcz – zespół rockowy z Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku. W przerwach pomiędzy występami prowadzone będą licytacje. Celem imprezy jest zbiórka na leczenie Nataniela z Płaszewka.

Do udziału w Pikniku Lotniczym w dniu 2 czerwca br. zapraszamy wszystkich małych miłośników lotnictwa. Zabierzcie ze sobą całe rodziny i przyjeżdżajcie na lotnisko w Krępie Słupskiej.

Źródło: Aeroklub Słupski
comments powered by Disqus