Szybowcowe, Samolotowe i Spadochronowe zawody na celność lądowania w Krośnie

Szybowcowe, Samolotowe i Spadochronowe zawody na celność lądowania w Krośnie (fot. Bartosz Kolanko-EPKR Spotters)

Już 24 października, zgodnie z tradycją, Aeroklub Podkarpacki – Szkoła Lotnicza w Krośnie zaprasza na coroczne zawody w celności lądowania.

Tegoroczna impreza skierowana będzie do szybowników, samolociarzy, pilotów samolotów ultralekkich oraz skoczków spadochronowych.

Część sportową rozpocznie się o godz 8:00 zbiórką pod hangarem i przygotowaniem sprzętu. Rozpoczęcie konkurencji szybowcowych i samolotowych przewidziane jest o godz. 10:00.

Aeroklub zaprasza również fanów lotnictwa, dla których przygotuje wystawę sprzętu statycznego, konkursy malowania dla dzieci i wiedzy o lotnictwie dla dorosłych. Do wygrania zapoznawczy lot szybowcem i samolotem.

Dodatkowo jak zawsze czynna będzie „Cafe Mucha”, w której będzie można się rozgrzać i zjeść coś ciepłego. Dodatkowo dla chętnych widzów loty zapoznawcze samolotem Cessna 172.

Wpisowe dla zawodników biorących udział w celności lądowania wynosi 20 zł (składka na wieczorną imprezę oraz nagrody). Starty za wyciągarką zgodnie z cennikiem. Osoby nie biorące udziału w wieczornej imprezie latają wg stawek Aeroklubowych.

Więcej informacji na Facebooku.

Źródło: Aeroklub Podkarpacki
comments powered by Disqus