Bal Lotnika w Lisich Kątach

Aeroklub Nadwiślański

Aeroklub Nadwiślański w Grudziądzu i Toruńskie Stowarzyszenie Sympatyków Dawnych Szybowców zapraszają na Bal Lotnika, który odbędzie się na lotnisku w Lisich Kątach w dniu 12 lutego 2011 początek godz. 19:00.

Ideą przewodnią naszego balu będzie reaktywacja karnawałowych spotkań braci lotniczej naszego regionu, które w przeszłości należały do tradycyjnych punktów "sezonu zimowego". Chcemy również, by ten bal był okazją do spotkania pilotów różnych generacji, z różnych Klubów, nawiązania nowych kontaktów, które mogą zaowocować ciekawymi wspólnymi inicjatywami lotniczymi.

Proponujemy zabawę w stylu lat 30-tych XX w, zgodnie z ówczesną lotniczą modą (przebieramy się). Muzyka taneczna, swingująca. Dodatkowo, dla chętnych osób, jeśli warunki pogodowe pozwolą ok. godziny 12:00 planujemy zorganizować kulig za końmi a także loty samolotowe.

Koszt uczestnictwa w balu to 100 zł od osoby. W kwocie tej uwzględnione jest wyżywienie oraz nocleg. W alkohol dowolnej postaci zaopatrujemy się indywidualnie.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy pod adresem kuba87@interia.pl a wpłat prosimy dokonywać na konto organizatorów: 02 1090 1678 0000 0001 0798 1906 BZ WBK, Jakub Jankowiak, Białochowo 88, 86-318 Rogóźno Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń i wpłat wyznaczamy na dzień 07 lutego 2011. Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy z nadzieją na udaną wspólną zabawę,
Organizatorzy

Źródło: Aeroklub Nadwiślański
comments powered by Disqus